Vrabotuvanje.com - Охридски газда ги однел сите 140 вработени на платен одмор во Турција!
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Охридски газда ги однел сите 140 вработени на платен одмор во Турција!

Актуелно

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде