Vrabotuvanje.com - 200 вработени за 365 дена: Телеперформанс Скопје стана посакувано работно место за познавачите на германскиот јазик
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

200 вработени за 365 дена: Телеперформанс Скопје стана посакувано работно место за познавачите на германскиот јазик

Актуелно

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде