Vrabotuvanje.com - Контакт информации
Сподели
Tweet
Сподели

Контакт информации

Со порталот Vrabotuvanje.com.mk управува Друштво за услуги Вработување ОНЛИНЕ ДОО, со седиште на ул. Васил Ѓоргов бр.24/1-5, Скопје.

 

 

Побарајте Понуда за објава на огласи и маркетинг услуги:

 

e-mail: info@vrabotuvanje.com.mk

 

 

 

Имате проблем со аплицирање на оглас ?

 

Грижа за корисници:

e-mail: kristina@vrabotuvanje.com.mk

Контакт телефон: 070/305-738

 

Административни прашања:

Контакт телефон: 02/ 3118 823

e-mail: marija@vrabotuvanje.com.mk

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде