Vrabotuvanje.com - Регистрација за работодавачи

Регистрација за работодавачи

Доколку имате прашања или Ви е потребна помош, слободно контактирајте не на vrabotuvanje@vrabotuvanje.com.mk или на телефон +389 (0) 77 912 413.

За работодавачот

Весници

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде