Vrabotuvanje.com - Работодавачи

Тргнете во потрага по работник со порталот Vrabotuvanje.com.mk

Број еден портал за работобаратели во Македонија кој се наоѓа помеѓу 15 најпосетени македонски веб страници* и е поврзан со водечките портали за вработување во регионот и светот.

*Извор: Alexa

Објави оглас

Зошто Vrabotuvanje.com?

+10.000.000 Апликации на огласи

+500.000 Уникатни месечни посетители

350.000 Досег на огласот

Hercul

Уникатна алатка за претселекција на кандидати

Повеќе

Baza profila

Пребарајте ја базата со профили и пронајдете ги вистинските кандидати!

Повеќе

Branding

Инвестирајте во препознатливост на вашата компанија како успешен деловен партнер и посакуван работодавач

Повеќе

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде