Vrabotuvanje.com - CV-а

Целосно самостојно и според сопствени критериумиизберете ги најдобрите кандидати и вклучете ги во селекцискиот процес!

Изберете кандидати од +370.000 профили

+10 типови на филтери за квалитетно пребарување

Креирајте сопствена база со кандидати

Заштедете време и намалете го бројот на апликации

Pronađite zaposlenike u kratkom vremenu:

  • Базата со профили се состои од збир на биографии кои можете самостојно да ги пребарувате по клучни зборови со помош на напредниот пребарувач
  • Со помош на базата со профили заштедувате време и самостојно управувате со динамиката на селекцискиот процес

Користете ги кредитите според вашите потреби:

  • Користете ги кредитите за пребарување во базата со профили и преглед на ажурираните профили во вашата Папка со профили
  • Кредитите може да ги купите или собирате со објава на одредени видови на огласи за вработување

Kreirajte mape kandidata:

  • На кандидатите во Мапата со профили може да им испраќате покани за учество во процесот на селекција
  • Поканите до кандидатите се испраќаат преку интерфејсот на Hercul каде што може да користите и други дополнителни алатки за спроведување на селекцискиот процес онлајн

Šaljite personalizirane pozivnice kandidatima:

  • На кандидатите во Мапата со профили може да им испраќате покани за учество во процесот на селекција
  • Поканите до кандидатите се испраќаат преку интерфејсот на Hercul каде што може да користите и други дополнителни алатки за спроведување на селекцискиот процес онлајн
Имате прашања?

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде