Vrabotuvanje.com - Анкета
Сподели
Tweet
Сподели

Анкета

Дали во 2021 планирате промена на работното место?

 • Да, со почнување на сопствен бизнис (18%)
  (90)
  Коментари (5)

  Коментари

  To e

  Ниски примања

  da

  da

  sakam da zapocnam moj biznis

 • Да, со промена на компанијата (59%)
  (302)
  Коментари (16)

  Коментари

  Poradi nelojalna konkurencija

  Poradi nelojalna konkurencija

  mnogu mobing

  Промена на компанијата ама во некој друг сектор, комплетна транаформација нов почеток исл

  Novo vrabotuvanje

  Da ,ako imam podobra ponuda I sansa za napreduvanje

  време е веќе да се смени фирма

  Ooo

  Ne se trpi poveke trojca rabotat a deset se setat po magacinot

  Mai prihodi

  beganje od ovaa mizerija

  Otkaz

  Дај Боже да најдам некоја асална

  Za podobra plata

  Promena na rabotna dejnost

  Eksploatatori i prevaranti rabotodavci na site strani

 • Да, со промена на позицијата во компанијата (8%)
  (42)
  Коментари (5)

  Коментари

  Administrator

  Vozac

  Nemam prevoz

  Очекувам вработување

 • Не (15%)
  (76)
  Коментари (3)

  Коментари

  but... Never Say Never

  baram rabota billo shto

  бидејќи е криза светска, тука е сигурно. Понатаму почнување на свој бизнис.

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде