Vrabotuvanje.com - Анкета
Сподели
Tweet
Сподели

Анкета

Заради што би преминале во конкурентска компанија на моменталната?

 • Исклучиво заради плата (55%)
  (368)
  Коментари (10)

  Коментари

  i vklucen prevoz ili el.skuter na koristenje

  работам за пари не од љубов

  Sekoj gleda za podobro

  parite se utepuvachka no teshko toj shto gi nema.

  Земам понижувачка нередовна минимилна плата

  Секој работи за плата,

  poradi sto e prosecna

  075393345

  Платата пред се, се друго е неважно.

  Top drzava hahaha

 • Заради подобар баланс меѓу работа и семејство (14%)
  (97)
  Коментари (3)

  Коментари

  Sekoj ima privaten zivot

  Vremeto nema cena

  Da

 • Заради подобра колегијална клима (10%)
  (70)
  Коментари (3)

  Коментари

  koleskami deana gorgievska i isto i za kaj koleskami elena nikolovska ama namesto 1ta za ftorata koleska i za kaj koleskata blagica i za kaj 2ri kat kaj kolegata laki

  Да сакам да се работи професионално но да се ужива со тимот а не мрчатори на секој ќош

  Ubavo

 • Заради подобри бенефиции (9%)
  (61)
  Коментари (1)

  Коментари

  + podobra plata

 • Заради поголем раст и развој (11%)
  (73)
  Коментари (5)

  Коментари

  Baram rabota nevrabotena sum

  hello baby i realy want to meet with you , please if you intersted send me a message here https://shorturl.at/cNW09

  hello baby i realy want to meet with you , please if you intersted send me a message here https://shorturl.at/cNW09

  hello baby i realy want to meet with you , please if you intersted send me a message here https://shorturl.at/cNW09

  sakam da bidam del ot vasata ekipa za bitola

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде