Vrabotuvanje.com - Блажич доо Скопје
Сподели
Tweet
Сподели

Блажич доо Скопје

  • Адреса: Качанички пат бб, Индустриска зона Визбегово, 1000
  • Веб страна: http://www.blazic.eu

 

“ БЛАЖИЧ Љубљана (www.blazic.eu) е водечки дистрибутер на кант траки во Европа и ексклузивен застапник на бројни реномирани брендови на производи за индустријата за мебел и дрвната индустрија за пазарите на Словенија, Европа и Балканот. На македонскиот пазар целиме кон достигнување на врвната позиција во однос на квалитет и препознатливост. “

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде