Vrabotuvanje.com - КАЗ ГРУП Илинден
Сподели
Tweet
Сподели

КАЗ ГРУП Илинден

За нас

КАЗ Груп е втора генерација семеен бизнис чии почетоци датираат уште од далечната 1987 година. Дејноста на компанијата е производство и продажба на елементи за водоводни инсталации како вентили, хидранти, спојни елементи, фитинг, капаци и др.

Производството се одвива во нова модерна производствена хала и е во согласност со важечките светски стандарди ISO 9001:2008 Стандард за управување со квалитетот и ISO 14001:2004 Стандард за управување со животната средина доделени од реномираната куќа Bureau Veritas.

КАЗ Груп со своето долгогодишно искуство е водечка компанија во оваа област во Република Македонија, како и пошироко во регионот, докажано со квалитетот и асортиманот на производите.

Можете да сметате на нас!

Ние од КАЗ Груп сме регионален лидер во областа на производство и продажба на водоводни материјали и канализациона опрема. Заштедете го сопственото време и дојдете кај нас!

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде