Vrabotuvanje.com - ЕЛКОМ ГРУП ДОО
Сподели
Tweet
Сподели

ЕЛКОМ ГРУП ДОО

  • Адреса: Тафталиџе, Ул.Варшавска бр.1, 1000 Скопје
  • Веб страна: www.elco.eu.mk

ЕЛКОМ ГРУП е компанија со 14 годишно работење во Македонија во областа на веб дизајн и интернет маркетинг, опслужуваме над 3.000 компании/клиенти со некој од нашите продукти/услуги, со голем дел од овие компании имаме повеќе од десет годишна соработка.

Наша референца се нашите клиенти, над 2.000 клиенти од Македонија и Светот во 14 години работење!

Ние внесуваме индивидуален и ефективен пристап кон секој проект на кој работиме секој клиент поединечно и затоа нашите клиенти не сакаат!

Сакаш да станеш дел од тимот на ЕЛКОМ ГРУП?
Следи ја нашата кариерна страница и биди во тек со најновите огласи за вработување во ЕЛКОМ ГРУП!


          

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде