Vrabotuvanje.com - Radek Dooel Skopje
Сподели
Tweet
Сподели

Radek Dooel Skopje

  • Адреса: Ул. Јадранска Магистрала 71б, 1000 Скопје
  • Веб страна: https://radek.com.mk/

RADEK е реномирана компанија која нуди висококвалитетени машини за обработка на дрво и метал.

Составена од тим на менаџери и сервисери со долгогодишно искуство, целта на RADEK тимот е ефикасно пласирање на производи со сигурен и врвен квалитет на пазарот, континуирана едукација со цел да се биде во чекор со светските трендови и иновации, како и проширување на мрежата на задоволни клиенти.

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде