Vrabotuvanje.com - Друштво за трговија и услуги АДМИРАЛ КАЗИНО МК ДОО Скопје
Сподели
Tweet
Сподели

Друштво за трговија и услуги АДМИРАЛ КАЗИНО МК ДОО Скопје

 

Друштвото за трговија и услуги „АДМИРАЛ КАЗИНО МК“ ДОО Скопје е нов правен субјект во Македонскиот деловен свет, кој е дел од големото NOVOMATIC семејство, лидер во индустријата за игри на среќа и забавни игри.

Со огромна чест и задоволство ВЕ ИНФОРМИРАМЕ дека наскоро го лансираме нашиот нов проект „GRAND CASINO ADMIRAL“, со локација во познатиот хотел Limak Skopje Luxury Hotel, во кое ќе се приредуваат посебни игри на среќа во казино со жива игра. 

 

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде