Vrabotuvanje.com - BtoBet Ltd
Сподели
Tweet
Сподели

15395ЗА НАС

Горди сме да кажеме дека како глобално распространета мултионационална компанија со над 120 вработени, воедно и како еден од водечките провајдери на софтверски решенија за спортско обложување, континуирано ги поддржуваме најмоќните глобални центри за спортско обложување. Од 2020 година, па наваму, BtoBet станува дел од јавната компанија која е водечки B2B провајдер на iGaming решенија Aspire Global. 

15397

ABOUT US

Powering some of today’s global betting powerhouses and enjoying a global presence, we pride ourselves in being one of the leading sportsbook platform providers, a multinational company with 120+ employees. Since 2020 BtoBet has become part of the leading B2B provider of iGaming solutions Aspire Global, a publicly traded company.​

15393

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде