Vrabotuvanje.com - Сквиз Ми
Сподели
Tweet
Сподели

Сквиз Ми

ЗА НАС

Squeeze Me е бистро бар во срцето на Скопје, специјализирано за џусеви, смутиња и здрава храна. Ние сме место број 1 за десерти во Скопје според Trip Advisor и имаме голем број оценки со 5 ѕвезди на Google.

Squeeze Me ви нуди уникатен амбиент, удобно и забавно место, идеално за квалитетно поминато време со пријателите или работен простор со удобни маси и брз интернет.

Квалитетот е приоритет број 1 во Squeeze Me, а за да го постигнеме постојано вложуваме во обука на нашите вработени. Ние сме работодавач кој нуди еднакви можности за сите и ја третираме секоја индивидуа со почит и учтивост.

Сакаш да станеш дел од нашиот тим?

Следи не' и биди во тек со најновите огласи за вработување!

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде