Vrabotuvanje.com - Сквиз Ми
Сподели
Tweet
Сподели

Сквиз Ми

ЗА НАС

Squeeze Me е бистро бар во срцето на Скопје, специјализирано за џусеви, смутиња и здрава храна. Ние сме место број 1 за десерти во Скопје според Trip Advisor и имаме голем број оценки со 5 ѕвезди на Google.

Squeeze Me ви нуди уникатен амбиент, удобно и забавно место, идеално за квалитетно поминато време со пријателите или работен простор со удобни маси и брз интернет.

Квалитетот е приоритет број 1 во Squeeze Me, а за да го постигнеме постојано вложуваме во обука на нашите вработени. Ние сме работодавач кој нуди еднакви можности за сите и ја третираме секоја индивидуа со почит и учтивост.

Сакаш да станеш дел од нашиот тим?

Следи не' и биди во тек со најновите огласи за вработување!

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде