Vrabotuvanje.com - Саник Инженеринг ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели

Саник Инженеринг ДООЕЛ

 

ЗА НАС

Саник Инженеринг е градежна компанија основана во 2006 година и позади себе има 13 годишно богато искуство во областа на градежништвото. Нашата компанија има тим од 20 вработени кои постојано се стремат кон постигнување на светските трендови и квалитет во градежништвото пружајќи ви идеално решение коешто вие ќе го нарекувате дом!

ПРОЕКТИ

Во своето богато портфолио, Саник Инженеринг има бројни проекти меѓу кои:

  • Станбена зграда Франце Прешерн;
  • Индустриско деловен објект бензинска пумпа Кадино;
  • Станбени објекти Манчу Матак бр. 35 и 37;
  • Станбен објект Мраморец;
  • Станбени објекти Кичвеска бр. 27, 29 и 36;
  • Станбен објект Ибе Паликуќа 7;
  • Станбено деловен објект Васил Ѓоргов 19.
     

​ВРАБОТУВАЊЕ

Како компанија којашто секогаш им стои на располагање на своите клиенти, негуваме култура каде вработените се секогаш на прво место за тие да ги третираат клиентите на ист начин. Цениме лојалност и посветеност, наградуваме добро завршена работа и инвестираме во својот човечки капитал. Доколку сакаш да ни се приклучиш и да станеш дел од тимот на Саник Инженеринг, испрати ја твојата кратка биографија преку полето за аплицирање на некој од активните огласи за вработување.
 www.sanik.com.mk

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде