Vrabotuvanje.com - КЛИМИ.мк
Сподели
Tweet
Сподели

КЛИМИ.мк

ТИМ КОРПОРЕЈШН ДООЕЛ Како компанија беспрекорно функционира од 2006 година, повеќе од 15 годишно искуство во ИТ индустријата како и секојдневно усовршување и применување на новите техники и технологии во секојдневното работење.
Се состоиме од тим на креативни и искусни млади лица, инспирирани од брзиот развој на ИТ сферата каде се трудиме сите новитети да ги примениме во нашето работење како и усовршување на истите. Нашата мисија како тим е да ја најдеме соодветната формула за вашиот проблем со што би ве издвоиле од останатите и би ги истакнале вашите предности и вредности од вашите конкуренти од ИТ сферата.

Во портфолиото на ТИМ КОРПОРЕЈШН ДООЕЛ моментално   работат три различни бренда и тоа: УХост, Тим Компјутерс, КЛИМИ.мк

Како најстар бренд препознатливи сме по Ухост повеќе од 15 години активни во областа на хостирањето и изработка на веб сајтови/апликации. Голем број на задоволни клиенти.
Како услови кои ги нудеме:

Бренд за ит компјутерска опрема и галантерија, видо надзор со продажни салони Кавадарци и Неготино, повеќе од 5 години активно постоење.

Продажба на резиденцијални и нерезиденцијални клима уреди.   Повеќе продажни салони во Скопје, Кавадарци и Неготино, овластени дистрибутери на познатите  брендови од областа на климатизацијата. Своја овластена монтажа.                     

Што нудиме!!

Пријатна атмосфера за работа, во која ќе се чувствувате пријатно и во која можете да напредувате.

 
 

 

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде