Vrabotuvanje.com - Советник за продажба во Контакт Центар - Скопје - ProCredit Bank
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Советник за продажба во Контакт Центар

Скопје

Рок за пријавување:

  • ProCredit Bank

 
Продолжете да се развивате со ПроКредит Банка
 
Ако се идентификувате со целите и етичките вредности на нашата компанија, сте амбициозни и посветени индивидуи кои што сакаат да се надоградуваат во повеќе области
 
ПроКредит Банка вработува: 
Советник за продажба во Контакт Центар 
 
 
Потребни вештини/знаење: 
  • Завршено високо образование од областа на економијата или друго високо образование
  • Работно искуство во продажба со бизнис клиенти од минимум 3 години
  • Одлично познавање на англиски јазик
  • Способност за индивидуалнo и самостојно извршување на работните задачи,  како и способност за самостојно донесување на одлуки 
  • Аналитички способности
  • Нето плата: од 30.000,00 денари
 
АПЛИЦИРАЈТЕ!
Аплицирајте со испраќање на кратка биографија и мотивационо писмо преку полето Аплицирај не подоцна од 24.06.2018  година.
 
Вашата апликација треба јасно да покаже, зошто токму Вие одговарате за оваа работа. Во делот за мотивациско писмо наведете ги Вашите амбиции за аплицирање. Дополнително во мотивациското писмо истакнете што е она што ви оставило впечаток во релација со содржината од нашата меѓународна веб страна (www.procredit-holding.com) и веб страната на нашата банка (www.procreditbank.com.mk).
 
Сите останати начини на аплицирање ќе се сметаат за невалидни. 
 
Бидете информирани дека само кандидатите кои ќе влезат во потесен избор ќе бидат контактирани и поканети во следните фази на регрутирање.
 
Процесот на избор на кандидат, ќе се изврши во рок од 90 дена по истекот на рокот за пријавување.

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде