Vrabotuvanje.com - Бравар / Лимар - Скопје - Кам маркет
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Бравар / Лимар

Скопје

Рок за пријавување:

 • Кам маркет

КАМ е единствен синџир на маркети во Македонија, кој ги применува основните принципи на хард дисконт: висок квалитет и ниски цени.
 
Со препознатлива мрежа од 71 маркет постојано сме блиску до нашите купувачи.
 
Заради натамошен развој, компанијата има потреба од вработени за Скопје за следната работна позиција:
 
БРАВАР ИЛИ ЛИМАР
 
 
Потребни квалификации:
 • Завршено Средно образование
 • Возачка дозвола (Ц категорија ќе се смета за предност)
 
Работни задачи:
Познавање на работите од:
 • Заварување
 • Кроење на метални профили
 • Изработка на врати, огради, рафтови, настрешници
 
Личен профил:
 • Сериозен и одговорен пристап кон поставените задачи
 • Одговорна и лојална личност
 • Комуникативност и флексибилност
 • Динамичност, желба за работа и тимски дух
 
Ние нудиме:
 • Загарантирана законска минимална плата+ бонуси
 • Пријатана работна атмосфера
 
Доколку сте во потрага за нови професионални предизвици, мотивирани и подготвени за нови успеси, испратете персонална биографија (CV) на следната адреса: КАМ ДОО Персонален оддел ул. Индустриска бб (товарна) 1000 Скопје или преку полето Аплицирај
 
Апликација за работа можете да испратите и преку нашата нова интернет страница
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде