Vrabotuvanje.com - Обработувач на готовина - Скопје - Трезор Груп
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Обработувач на готовина

Скопје

Рок за пријавување:

 • Трезор Груп
 • Адреса: 50-та Дивизија бр. 26, 1000 Скопје

ТРЕЗОР ГРУП СКОПЈЕ вработува лица за позиција:

ОБРАБОТУВАЧ НА ГОТОВИНА
на определено време со можност за продолжување на договорот

Потребни квалификации:

 • ССС/ВСС
 • Претходно работно искуство на иста или слична позиција ќе се смета за предност
 • Способност за индивидуална и тимска работа
 • Професионален однос кон работата
 • Одговорност
 • Дисциплинираност
 • Почитување на правила и кодекс на работа
 • Позитивен став кон работата

Работната позиција вклучува: 

 • Чување, обработка и испорака на банкноти


Сите заинтересирани кандидати своите податоци да ги испратат преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде