Vrabotuvanje.com - Администратор/ка во Скопје - Скопје - Еуро Табак ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Администратор/ка во Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

 • Еуро Табак ДОО

 
Локација: Скопје, Македонија
Договор:  определено време
Оддел: Логистика
Рок за пријавување: 15.06.2019 
Позиција: 1
 
Eуротабак е компанија која се стреми да биде претпочитан избор за дистрибутер на принципалите и на клиентите во земјата со модерен и ефикасен дистрибутивен систем, најголема покриеност на продажни места, најбрз пробив на пазарот, извонредна грижа за клиентите и големо портфолио на производи со врвен квалитет за крајните потрошувачи.
 
Еуротабак има потреба од Администратор/ка во Скопје 
 
Услови за работа:
 • Редовна месечна плата;
 • Полно работно време- 40 часа;
 • Работа на определено време;
 • Пријатна работна атмосфера;
 • Обезбедени услови за работа со сите потребни материјално-технички средства;
Потребни квалификации:
 • Средно или високо образование;
 • Најмалку 2 години искуство во вршење на општи, административни работи.
 • Пожелно е искуство во магацинско работење.
 • Добро познавање на работа на компјутер;
 • Искуство во работење со магацинска опрема;
 • Општо познавање на модерната комуникациска технологија;
Работни задачи:
 • Одговара за квалитетно и навремено изготвување на целокупната магацинска документација од прием до утовар на возило за достава.
 • Врши прием по документи, проверува испорака на стоки и материјали во Централни магацини и ги врши сите административни и технички работи.
 • Контрола при прием на стоки и материјали 
 • Управување со податоци и документација
 • Евиденција на стоки и материјали
 • Проверка и попис на залихи
Како да аплицирате:
Доколку ги поседувате потребните вештини и искуство за да се приклучите на нашиот тим, аплицирајте за оваа позиција на нашата веб страна http://eurotabak.com.mk/kariera/, и ќе бидете исконтактирани од тимот на Човечки Ресурси на  Еуро Табак.
 
Краен рок за аплицирање: до 15.06.2019
Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде