Vrabotuvanje.com - Радиолошки техничари - Германија - Medical Recruiters
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Радиолошки техничари

Германија

Рок за пријавување:

  • Medical Recruiters

Се бараат:

Радиолошки техничари за во Минхен, Германија

(10 Извршители)


 


​Потребни квалификации:
  • ССС/ВСС;
  • Со или без претходно работно искуство;
  • Амбициозна, мотивирана, лојална личност;
  • Одговорност и посветеност.

Бесплатни курсеви по германски јазик започнуваат оваа недела

Бесплатно посредување; Тел. за контакт 071/328-063

Вашите резимеа со слика можете да ги испратите преку полето "Брза Апликација"
 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде