Vrabotuvanje.com - Чувар-Обезбедување - Скопје - Окитекс
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Чувар-Обезбедување

Скопје

Рок за пријавување:

  • Окитекс

Врз основа на чл.22 и чл.23 од Законот за работни односи ОКИТЕКС ДОО Скопје, ул.50 Дивизија бр.12 општина Центар, Скопје има потреба од работник со Договор за вработување на определено време и тоа:
 

  Чувар-Обезбедување

 
 
 
  • 01 (Еден)  Чувар-Обезбедување,  со важечка лиценца од Комора на Р.С.Македонија за обезбедување на лица и имот и легитимација за обезбедување.
  • Работното време е во три смени, согласно ЗРО за работно време.
  • Рокот за пријавување се 10 работни дена, изборот ќе се изврши согласно чл.23 став 2 од ЗРО.


Доколку ваквиот работен ангажман е предизвик за Вас испратете го Вашето CV на vrabotuvanje@okitex.net или по пошта на ул.50 Дивизија бр.12 Скопје.
 

Контакт: 02/3296-235; Правна служба локал 34
 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде