Vrabotuvanje.com - Финансиски работник - Скопје - Трезор Груп
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Финансиски работник

Скопје

Рок за пријавување:

 • Трезор Груп
 • Адреса: 50-та Дивизија бр. 26, 1000 Скопје

ТРЕЗОР ГРУП СКОПЈЕ вработува лица за позиција:

ФИНАНСИСКИ РАБОТНИК (м/ж)

На определено време со можност за продолжување на договорот

Работната позиција вклучува: 

 • Електронска уплата на дневен промет на клиенти
 • Прием, евиденција и регистрација на влезни фактури
 • Издавање и регистрација на излезни фактури
 • Комуникација со финансискиот оддел на компанијата и раководниот персонал

Потребни квалификации:

 • ССС/ВСС
 • Претходно работно искуство во иста или слична позиција се смета за предност

Личен профил:

 • Способност за индивидуална и тимска работа
 • Професионален однос кон работата
 • Флексибиленост и ориентираност кон наоѓање на решенија
 • Одговорност
 • Дисциплинираност
 • Почитување на правила и кодекс на работа
 • Позитивен став кон работата

 

Сите заинтересирани кандидати своите податоци може да ги испратат преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде