Vrabotuvanje.com - Келнер - Скопје - Public Room
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • Public Room

Јавна Соба - Мезе Бар со локација во Скопје – Центар, има потреба од вработување на: 

Келнер

Потребни квалификации:

 • ССС
 • Претходно работно искуство на иста или слична позиција е задолжително  
 • Со живеалиште во Скопје
 • Задолжително познавање на англиски јазик


Личен профил:

 • Лице кое води сметка за лична хигиена
 • Комуникативна, одговорна и лојална личност
 • Љубезност и педантност, со позитивен став
 • Самоиницијативност и посветеност на работата
 • Тимска работа и професионален однос кон клиенти


Ние нудиме:

 • Работа во 2 смени, прва смена од 08:00 - 16:00 , втора смена 16:00 - 24:00ч
 • Плата по договор
 • Пробен период од 1 месец - договор на дело
 • Следи пријавување со платени придонеси

Сите заинтересирани кандидати своите податоци може да ги испратат преку полето Брза Апликација
со задолжителна назнака „Келнер“.

Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде