Vrabotuvanje.com - Физиотерапевт - Скопје - Garden Spa
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Физиотерапевт

Скопје

Рок за пријавување:

  • Garden Spa


Garden Spa – ново изграден, модерен и луксузен хотел, со сопствен СПА центар и атрактивна локација, има потреба да вработи персонал на позиција:

ФИЗИОТЕРАПЕВТ

Потребни квалификации:

  • CCC/ВСС - од областа на медицина
  • Претходно работно искуство на иста дејност
  • Положен државен стручен испит
  • Лиценца за работа
  • Познавање на англиски јазик и работа со компјутери

Профил на личност:

  • Одговорна, лојална и трпелива личност 
  • Иницијативност, темелност, енергичност и позитивен став
  • Професионален однос кон клиенти
  • Способност за работа индивидуално и работа во тим


​Ние нудиме работа во одлични услови, во тимски ориентирана и професионална атмосфера.

Вашата Професионална Биографија можете да ја доставите електронски преку полето Брза Апликација. 

Напомена: 
Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.
 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде