Vrabotuvanje.com - Фризерки (м/ж) - Скопје - Be You
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • Be You

Фризерско студио Be You, со локација во ТЦ Бисер, Аеродром има потреба од следната работна позиција:

фризер/ки 


Потребни квалификации:

  • Завршено средно образование
  • Потребно е претходно работно искуство, со познавање на работата (може и кандидати за на пракса)
  • Фризерски услуги – самостојна квалитетна услуга се смета за предност​


Личен профил:

  • Организирана и одговорна личност
  • Вредни, енергични и педантни
  • Позитивен став


​Ние нудиме:

  • Месечни примања од 20.000 денари
  • Бонуси, бенефиции и стимулации по договор
  • Работно време по 8 часа
 

Сите заинтересирани кандати може да се пријават преку полето "Брза Апликација"

Контакт тел.: 078/413-443

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде