Vrabotuvanje.com - Масери - Лондон - Steiner London
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Лондон, Велика Британија

Рок за пријавување:

  • Steiner London
Miniso

Сакате да заработувате 2000 - 3000 долари месечно? Дали патувате низ целиот свет? Имате познавање од јазици и градите меѓународна кариера? Пријавете се и остварете ги вашите соништа, бродот ве чека…

Меди Спа (специјалисти за ботокс и филер)
Во потрага сме по професионалци

МАСЕРИ

за работа на луксузни крстарења од 5 и 7 ѕвездички за број еден спа во светот “Steiner London”

Услови:

  • Разговорно ниво на англиски јазик;
  • Диплома во задолжителна професија;
  • Валиден пасош;
  • Работно искуство минимум 6 месеци.


За да аплицирате за интервју, испратете CV на англиски јазик електронски преку полето Брза Апликација.

Ние ќе Ви испратиме покана преку е-пошта.

Успешно интервју е проследено со обука на академија во Мајами проследена со договор за вашиот брод.

 

Steiner Office-Novi Beograd, Belvile, Đurđevak 14NJ,
Часови на отворање 12ч-20ч можност за консултација за назначување.
* За повеќе информации јавете се на 066/12 12 21
“Steiner London” www.onespaworld.com
како и www.theonboardspasrbija.com
 

 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Грижа за убавина и Спорт изнесува 20.474 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде