Vrabotuvanje.com - Мониторинг оператор - Скопје - ПЕРПЕТУУМОБИЛЕ СЕКЈУРИТИ ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Мониторинг оператор

Скопје

Рок за пријавување:

 • ПЕРПЕТУУМОБИЛЕ СЕКЈУРИТИ ДООЕЛ


 


ДПТП ПЕРПЕТУУМОБИЛЕ СЕКЈУРИТИ има потреба од лица за позиција
Мониторинг оператор (м/ж)Работната позиција вклучува: 

 • Надгледување и управување со системот во Мониторинг центарот
 • Извршување на оперативни и административни задачи


Потребни квалификации:

 • ССС/ВСС
 • Претходно работно искуство ќе се смета за предност
 • Задолжително познавање Microsoft Excel
 • Способност за индивидуална и тимска работа
 • Професионален однос кон работата
 • Одговорност
 • Дисциплинираност
 • Почитување на правила и кодекс на работа
 • Позитивен став кон работат


Ние нудиме:

 • Одлични месечни примања
 • Можност за напредок


Сите заинтересирани кандидати своите биографии можат да ги испратат преку полето Брза Апликација.​

Напомена:
Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сигурност и заштита изнесува 22.035 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде