Vrabotuvanje.com - Куќна помошничка - Скопје - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Куќна помошничка

Скопје

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

 

Куќна Помошничка

Опис на работните задачи:

Одржување и вршење на дневна хигиена на куќа во Скопје, населба Водно кое се состои од:

  • Чистење, миење на садови, перење на алишта и постелнина, пеглање и распоредување на истите;
  • Еднаш неделно генерално чистење на домот;
  • Oстанати активности поврзани со хигиената на домот.

Потребни квалификации:

Личноста која е заинтересирана за оваа позиција треба да ги исполнува следните услови:

  • Да биде доверлива, лојална, одговорна, чесна, ведра, љубезна;
  • Да биде флексибилна, посветена и самоиницијативна;
  • Да поседува високо ниво на точност и педантност;
  • Да има веќе фамилија со деца.

Ние Ви нудиме:

  • Атрактивен надомест;
  • Работен однос заснован на полно работно време;
  • Пријавена со придонеси согласно Закон за работни односи.


Сите заинтересирани кандидати кои ги исполнуваат условите, ги покануваме своето резиме (CV) да го испратат преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Грижа (за деца, за постари лица...) изнесува 16.702 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде