Vrabotuvanje.com - Фризер/ка и Масерка - Костурски Херои 17 Скопје - La sensa - Студио за убавина
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Фризер/ка и Масерка

Костурски Херои 17 Скопје

Рок за пријавување:

  • La sensa - Студио за убавина
  • Адреса: Костурски Херои17 Скопје, 1000 Скопје

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Грижа за убавина и Спорт изнесува 20.474 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде