Vrabotuvanje.com - Медицински претставник - Скопје - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Медицински претставник

Скопје

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

 

Вработување Онлине бара искусен 

МЕДИЦИНСКИ ПРЕТСТАВНИК ВО ФИРМА-ЗАСТАПНИК НА СТРАНСКА КОМПАНИЈА

Услови за кандидатите:

  • Поседување лиценца од високо стручно образование - Фармацевтски, Медицински  или Стоматолошки факултет
  • Високо познавање на англиски јазик
  • Познавање на компјутерски програми (најмалку MS Office; Excel)
  • Комуникативни, со презентациски вештини

компанијата нуди:

  • Редовен работен однос со солидна и стабилна плата согласно пазарот и работните обврски
  • Едукација во странство според портфолијата на компанијата
  • Можност за напредување
 

Заинтересирани апликанти, Ве покануваме да ја доставите вашата апликација преку полето Брза Апликација со: Мотивационо Писмо и тековна Биографија.

Контакт за било какви прашања: 075/342-943

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Здравство и Социјална работа изнесува 23.752 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде