Vrabotuvanje.com - Возач – доставувач - Скопје - ЕУРО ТАБАК ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Возач – доставувач

Скопје

Рок за пријавување:

 • ЕУРО ТАБАК ДОО

 
Eуротабак е компанија која се стреми да биде претпочитан избор за дистрибутер на принципалите и на клиентите во земјата со модерен и ефикасен дистрибутивен систем, најголема покриеност на продажни места, најбрз пробив на пазарот, извонредна грижа за клиентите и големо портфолио на производи со врвен квалитет за крајните потрошувачи.
 
Еуротабак има потреба од Возач – доставувач

Локација: Скопје
Оддел: Логистика
Рок за пријавување: 29.02.2024
 

Услови за работа:
 • Редовна месечна плата;
 • Полно работно време - 40 часа;
 • Работа на определено време со можност за продолжување на неопределено
 • Пријатна работна атмосфера;
 • Обезбедени услови за работа со сите потребни материјално-технички средства;
 • Приватно здравствено осигурување;

Работни задачи:
 • Управување со товарно возило;
 • Одговара за квалитетна и ефикасна дистрибуција на стоки до купувачите на пазарот и до други организациски единици во компанијата со цел да бидат квалитетно и навремено услужени. 
 • Вршење достава на стоки до продажно место согласно планот за дистрибуција;
 • Врши истовар и утовар според потребното;
 • Одговара за навремено доставување на сервисни налози и фактури за возилото од надворешни сервиси до претпоставениот;

Потребни квалификации:
 • Средно или високо образование;
 • Возачка дозвола, Б и Ц категорија;
 • Комуникациски вештини;

Како да аплицирате:
Доколку ги поседувате потребните вештини и искуство за да се приклучите на нашиот тим, аплицирајте за оваа позиција на нашата веб страна http://eurotabak.com.mk/kariera/, и ќе бидете исконтактирани од тимот на Човечки Ресурси на  Еуро Табак.
 
Краен рок за аплицирање: до 29.02.2024
Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сообраќај и Транспорт изнесува 24.623 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде