Vrabotuvanje.com - Возач - дистрибутер на леб - Скопје - Envirum
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Возач - дистрибутер на леб

Скопје

Рок за пријавување:

 • Envirum

Компанијата ,,Енвирум“ на македонскиот пазар се претставува како дистрибутер на замрзнати, разладени и други квалитетни прехранбени и непрехранбени производи. ,,Енвирум“ има богат спектар на трговски марки и производи од реномирани производители што подразбира висок степен на флексибилност, отвореност кон постојани промени, добра организација и инвестирање во развој на човечките ресурси и трговските марки. Имаме потреба од:

Возач - дистрибутер на леб

Потребни квалификации:

 • Со или без работно искуство
 • Возачка дозвола Б – категорија
 • Добра координација и ориентација во просторот

Одговорности и задачи:

 • Подготовки на возилата, хигиена и исправност пред поагање
 • Следење на потребните сервисирања
 • Водење документација за превоз
 • Утовар/истовар
 • Контрола на стока-при превоз и при оставање на продажни места 
 • Дистрибуција на леб
 • Евиденција на амбалажа

Личен профил:

 • Флексибилност за работа на терен
 • Комуникативност, организираност и одговорност
 • Самоиницијативност и посветеност на работата

Заинтересирани? 

Испратете ја Вашата биографија преку полето Брза Апликација.

Контакт телефон: 070 410 481 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сообраќај и Транспорт изнесува 24.623 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде