Vrabotuvanje.com - Возач со Ц+Е категорија - Скопје - ЏАНВИКИ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Возач со Ц+Е категорија

Скопје

Рок за пријавување:

  • ЏАНВИКИ ДОО

Реномираната компанија за преработка на зеленчук и овошје со линија за пакување на полнети пиперчиња ЏАНВИКИ ДОО  вработува

ВОЗАЧ СО Ц+Е КАТЕГОРИЈА

Локација: Скопје

Потребни квалификации:

  • Возачка дозвола: Ц + Е

Нудиме:

  • Одлични работни услови
  • Редовни месечни примања

 

АПЛИЦИРАЈТЕ ПРЕКУ БРЗАТА АПЛИКАЦИЈА!

Телефон за контакт: 071 325 705

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сообраќај и Транспорт изнесува 24.623 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде