Vrabotuvanje.com - Возач на автобус со Д- категоријa - Скопје - ЏАНВИКИ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Возач на автобус со Д- категоријa

Скопје

Рок за пријавување:

  • ЏАНВИКИ ДОО

Реномираната компанија за преработка на зеленчук и овошје со линија за пакување на полнети пиперчиња ЏАНВИКИ ДОО  вработува

ВОЗАЧ НА АВТОБУС Д- КАТЕГОРИЈА

Локација: Скопје

Кандидатите треба да ги исполнуваат следните услови:

  • Поседување возачка дозвола Д-категорија -активен возач
  • Работно искуство како возач на Автобус


Личен профил:

  • Одлични комуникациски вештини и способност за работа во тим, љубезност, трудољубивост, совесност
  • Одговорност во извршувањето на задачите и проактивен пристап кон работата.
  • Одговорна и лојална личност
  • Упорност и насоченост кон остварување на резултати

 

АПЛИЦИРАЈТЕ ПРЕКУ БРЗАТА АПЛИКАЦИЈА!

Телефон за контакт: 071 325 705

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сообраќај и Транспорт изнесува 24.623 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде