Vrabotuvanje.com - Магацински работник - Дистрибутер - Скопје - АЛФА ЛАБ ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Магацински работник - Дистрибутер

Скопје

Рок за пријавување:

  • АЛФА ЛАБ ДООЕЛ

Магацински работник - Дистрибутер

Потребни квалификации:

  • Минимум средно образование 
  • Возачка дозвола Б категорија

Работни задачи

  • Припрема на роба и достава на роба
  • Комуникативност
  • Достава на роба само во Скопје 

Нудиме:

  • Работно време од 08 до 16 часот од Понеделник – Петок (неработни денови празници и викенд)
  • Примања од 25.000 денари

 

Сите кој сакаат да се пријават нека испратат CV преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сообраќај и Транспорт изнесува 24.623 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде