Vrabotuvanje.com - Project Manager - Скопје - STRUCTURA CONCEPT
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

PROJECT MANAGER(m/f)

Application deadline: 23.02.2024
Location: Skopje

PROJECT MANAGER / КООРДИНАТОР НА ПРОЕКТОТ ЗА ИЗГРАДБА

1 Работни услови

 • Vll степен - архитектонска, машинска или градежна професија; 
 • Работно искуство - 2 години работно искуство во изградба на објекти;
 • Посебни знаења и вештини - лиценца на одговорен дизајнер и / или лиценца на одговорен изведувач;
 • Активно познавање на англиски јазик;
 • Висока компјутерска писменост;
 • Возачка дозвола од категорија Б - има потреба од работа на терен и/или патување.
 

1 Способности и вештини

 • Високо ниво на организација;
 • Способност за брзо забележување, темелност во работата и чувство на деталност;
 • Интуитивно размислување;
 • Добра координација и способност за работа во тимови;
 • Упорност, поставување високи цели, самодоверба;
 • Моќта да се контролира работата на другите;
 • Добри комуникациски вештини;
 • Фокус на постигнување резултати;
 • Способност за брзо стекнување на нови знаења и вештини;
 • Мотивација за постојана обука.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Градежништво, Геодезија и Геологија изнесува 25.150 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде