Vrabotuvanje.com - Градинар - Гевгелија - МАКОТЕН ДООЕЛ Гевгелија
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Гевгелија

Рок за пријавување:

  • МАКОТЕН ДООЕЛ Гевгелија
Miniso

ОГЛАС ЗА ВРАБОТУВАЊЕ
 

КАЗИНО  ФЛАМИНГО  ХОТЕЛ  ГЕВГЕЛИЈА ИМА ПОТРЕБА ОД :

ГРАДИНАР

Критериумите што треба да се исполнат за работното место градинар се следни:

 

 - Добра психо-физичка состојба

- Образование - средно

- Познавање странски јазик  - не

- Работа со компјутери  -  не

-  Комуникациски способности - изразена способност за комуникација и тимска работа

-  Организациски способности и вештини  - не

-  Потребно работно искуство -  нема потреба, ќе се смета за предност , треба да помине обука

 

За време на обуката платата би била минималната законски загарантираната плата.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Земјоделство, Шумарство и Риболов изнесува 20.475 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде