Vrabotuvanje.com - Дистрибутер - Скопје - Скопје - ЕКСПАНДА ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Дистрибутер - Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

 • ЕКСПАНДА ДООЕЛ

 

 

Доколку сте подготвени за предизвици и работа во средина која постојано напредува и барате можност да ги развивате сопствените професионални знаења и вештини, пријавете се за позицијата:
 
ДИСТРИБУТЕР
Локација: Скопје
 
 
Експанда ДООЕЛ е водечка дистрибутерска компанија во Македонија. Нашиот успешен тим е составен од вработени кои имаат знаења, вештини и тежнеат кон тимската работа па со своите резултати поставуваат високи стандарди во компанијата. Во моментот бараме мотивирани кандидати кои би се приклучиле на нашиот тим.
 

Како Дистрибутер во non-tobacco department-ot ќе бидете одговорни за:
 • Дистрибуција на производите од портфолиото на ЕКСПАНДА ДООЕЛ во Скопје и околните општини;
 • Градење долгорочна соработка со клиентите на компанијата;
 • Почитување на процедурите на работа;
 • Редовно одржување и одговорност за возилото и опремата.
 
Доколку сте:
 • Насочени кон остварување резултати, организирани и структурирани во работењето;
 • Тимски ориентирани со желба за работа во динамична средина;
 • Комуникативни и одговорни;
 • Мотивирани со високо ниво на енергија;
 • Чесни и лојални.
 
И поседувате:
 • Завршено образование: минимум ССС;
 • Возачка дозвола: Б категорија (минимум две години возачко искуство);
 • Познавање на работа со компјутер;
 • Висок личен интегритет и деловна култура.
 
Ние ви нудиме: 
 • Работно време од 08.00-16.00 часот од понеделник до петок;
 • Конкурентна месечна нето заработка;
 • Можности за индивидуален напредок и усовршување преку дополнителни обуки и тренинзи.

Пријавете се со праќање на вашата лична биографија преку полето Брза Апликација.

 Рок за доставување пријави e до 21.04.2024 година.

Само кандидатите кои што ќе влезат во потесен избор ќе бидат контактирани. Процесот на селекција ќе биде финализиран во законски обврзаниот рок во зависност од бројот на апликанти.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сообраќај и Транспорт изнесува 24.623 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде