Vrabotuvanje.com - Возач/доставувач - Тетово/Гостивар - Тетово, Гостивар - ЕУРО ТАБАК ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Возач/доставувач - Тетово/Гостивар

Тетово, Гостивар

Рок за пријавување:

 • ЕУРО ТАБАК ДОО

 
Eуротабак е компанија која се стреми да биде претпочитан избор за дистрибутер на принципалите и на клиентите во земјата со модерен и ефикасен дистрибутивен систем, најголема покриеност на продажни места, најбрз пробив на пазарот, извонредна грижа за клиентите и големо портфолио на производи со врвен квалитет за крајните потрошувачи.
 
Еуротабак има потреба од Возач доставувач за реон ТЕТОВО/ГОСТИВАР

Локација: Тетово/Гостивар
Оддел: Логистика
Рок за пријавување: 01.05.2024
Позиција: 1
 

ВОЗАЧ ДОСТАВУВАЧ ЗА ПРОДАЖЕН ЦЕНТАР ТЕТОВО/ГОСТИВАР:

Одговара за квалитетна и ефикасна дистрибуција на стоки до купувачите на пазарот и до други организациски единици во компанијата со цел да бидат квалитетно и навремено услужени.

Одговорности како Возач доставувач :

 • Навремена достава на стоки до продажно место согласно план за дистрибуција
 • Управување со товарно возило и да имате возачка дозвола Ц категорија
 • Да се грижите за хигиената и одржување на чистотата на возилото како и негово соодветно паркирање и сместување.
 • Да вршите истовар и утовар според потребите

Услови за работа:

 • Редовна месечна плата;
 • Полно работно време- 40 часа;
 • Работа на определено време;
 • Пријатна работна атмосфера;
 • Обезбедени услови за работа со сите потребни материјално-технички средства;

Потребни квалификации:

 • Средно или високо образование;
 • Возачка дозвола, Ц категорија;
 • Комуникациски вештини;
 • Општо познавање на модерната комуникациска технологија;
 • Способност за управување со патничко возило;

Како да аплицирате:
Доколку ги поседувате потребните вештини и искуство за да се приклучите на нашиот тим, аплицирајте за оваа позиција на нашата веб страна http://eurotabak.com.mk/kariera/, и ќе бидете исконтактирани од тимот на Човечки Ресурси на  Еуро Табак.
 
Краен рок за аплицирање: до 01.05.2024
Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде