Vrabotuvanje.com - Социјален работник - Скопје - ПУСЗ Геромедикал Феникс
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Социјален работник

Скопје

Рок за пријавување:

  • ПУСЗ Геромедикал Феникс
  • Адреса: 1000 Skopje


 

Feniks Garden Црниче има потреба од ангажирани и квалификувани

СОЦИЈАЛЕН РАБОТНИК
со или без работно искуство

 

Квалификации:

  • Искуството ќе се смета за предност
  • Комуникативност, емпатија и способност за тимска работа
  • Флексибилност за работа во смени

Понуда:

  • Конкурентна плата според квалификациите и искуството
  • Бонуси и персонални придонеси


Сите заинтересирани кандидати може да ни го испратат своето CV преку Брзата Апликација или контактирајте не на телефонскиот број 075/482-552.


  

 

 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Здравство и Социјална работа изнесува 23.752 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде