Vrabotuvanje.com - Возач на камион/шлепер со Е категорија - Куманово - Друштво за производство инженеринг и трговија ФРАГМАТ-МАК ДОО Куманово
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Возач на камион/шлепер со Е категорија

Куманово

Рок за пријавување:

 • Друштво за производство инженеринг и трговија ФРАГМАТ-МАК ДОО Куманово
 • Адреса: населба карпош, ул.221, бр.175, 1300 Куманово
 • Веб страна: http://www.fragmat.mk

ФРАГМАТ - МАК е мешовита словенечко-македонска компанија која постои повеќе од 20 години и се занимава со производство на EPS (експандиран полистирен) - стиропор. Поради растечки потреби на нашето производство отвораме нови работни места на следниве позиции:

ВОЗАЧ НА КАМИОН/ШЛЕПЕР СО Е КАТЕГОРИЈА

 

Работни задачи:

 • Достава на роба
 • Одговорнорност за навремена и точна достава на робата до крајната цел
 • Одговорност за возилото и товарената роба
 • Грижа за техничката и хигиенската исправност на возилото
 • Грижа околу потребната документација,


Потребни квалификации:

 • Задолжително работно искуство -Возач на камион/шлепер
 • Возачка дозвола Е категорија


Ние нудиме:

 • Солидни редовни месечни примања
 • Исплата на регрес за годишен одмор
 • Можност за напредување во работата и награди за работна успешност и посветено извршување на работните задачи
 • Обезбеден топол оброк
   


 

Сите заинтересирани кандидати нека испратат свое CV преку полето Брза Апликација со задолжителна назнака “ВОЗАЧ на камион’’

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сообраќај и Транспорт изнесува 24.623 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде