Vrabotuvanje.com - Возач/ка на товарни возила со Ц категорија - Сплит/Хвар - STIPE obrt za cestovni prijevoz
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Возач/ка на товарни возила со Ц категорија

Сплит/Хвар, Хрватска

Рок за пријавување:

  • STIPE obrt za cestovni prijevoz
 
 

Возач/ка на товарни возила со Ц категорија

Локација на работа: СПЛИТ, Република Хрватска
Број на барани работници: 3
Вид на вработување: На неодредено; слободни позиции
Работно време: Полно работно време
Сместување: Заедничко сместување


 

 

Од кандидатот очекуваме:

  • Работно искуство: Не е важно, предност имаат кандидати со искуство 
 

Oпис на работно место:

Достава на роба по супермаркети, возење на соло камиони со рампа, палетна роба и електрични палетари.

Максимум 5 места за истоварување.

 

 

 

Испратате ја Вашата биографија на: transport.stipe@gmail.com

Контактирајте не:
email: transport.stipe@gmail.com 
Телефон: 00385915253019 (VIBER / WHATS UP)

Аплицирајте!
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сообраќај и Транспорт изнесува 24.623 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде