Vrabotuvanje.com - Магационер - Скопје - ИМПЕРИЈАЛ ТАБАКО АД ВАЛАНДОВО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • ИМПЕРИЈАЛ ТАБАКО АД ВАЛАНДОВО
 • Адреса: 3-та Македонска Бригада бр.76, 1000 Скопје

Империјал Табако АД е дистрибутерска компанија која е присутна на македонскиот пазар повеќе од 32 години.

Во своето дистрибутивно портфолио ги има производите од повеќе реномирани светски брендови, како што се: ЕТИ фабриката Турција; Антон Берг Данска, Сведиш метч, Крикет запалки, Руски Стандард Водка, Камила Косово и други.

ИМПЕРИЈАЛ-ТАБАКО АД има потреба од следната работна позиција:

МАГАЦИОНЕР
Реон: Скопје

Потребни квалификации:

 • Завршено средно образование
 • Претходно работно искуство на иста или слична позиција


Одговорности и задачи: 

 • Магацинско работење
 • Утовар-истовар на роба
 • Евиденција на роба
 • Соработка со комерцијалисти и дистрибутери
 • Уредно водење на залихи


Личен профил:

 • Вредна и одговорна личност
 • Подготвеност за тимска работа
 • Способност за работа под притисок и во временски рок

Плата: 35.000 денари плус бонуси

Сите заинтересирани кандидати своите податоци може да ги испратат преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде