Vrabotuvanje.com - Општи работници - Скопје - Фабрика „Карпош“
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Општи работници

Скопје

Рок за пријавување:

  • Фабрика „Карпош“

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Градежништво, Геодезија и Геологија изнесува 25.150 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде