Vrabotuvanje.com - Магационер - Скопје - Devolli Group Dooel - Skopje
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • Devolli Group Dooel - Skopje

 

DEVOLLI GROUP DOOEL - SKOPJE
во моментов има потреба од следната работна позиција:

МАГАЦИОНЕР

Плата: 40.000 денари

Работни задачи:

 • Проверка на возило за достава пред секое заминување на пат,
 • Утовар, транспорт, истовар и достава на производи на безбеден и навремен начин, според спецификација,
 • Почитување на доделена рута и временски распореди,
 • Почитување на сите закони за транспорт и безбедно возење,
 • Поддржува и гради тимски дух и решава проблеми во интерес на работата,
 • и други работи по опис на работно место.

Потребни квалификации и вештини:

 • Поседување возачка дозвола Ц – категорија,
 • Минимум завршено средно образование,
 • Флексибилност за работа на терен,
 • Одлична комуникација,
 • Професионално однесување,
 • Организиран, мотивиран и стабилна личност,
 • Динамичен, проактивен и насочен кон резултати,
 • Способност за индивидуална и тимска работа,
 • Позитивен однос кон промени.

Потребно искуство:

 • Активен возач (минимум 2 години)
 • Претходно работно искуство не е потребно

 


Доколку сте заинтересирани, Ве молиме испратете биографија преку полето Аплицирај.

Контакт телефон: +389 70 223 339

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сообраќај и Транспорт изнесува 24.623 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде