Vrabotuvanje.com - Возач / Доставувач - Скопје - БС-ДАКА ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Возач / Доставувач

Скопје

Рок за пријавување:

  • БС-ДАКА ДООЕЛ
  • Адреса: ул.Јуриј Гагарин бр.49-3/4 Карпош, 1000 Скопје
  • Веб страна: http://www.daka.com.mk

 

Возач / Доставувач
 

/ За нас

БС - Дака се стреми да ги задоволи сите барања на купувачите и е во тек со последните трендови на материјали за разубавување на Вашиот дом.

По успешната 15 годишна работа, нашата приказна е 2 изложбени салони со 8 вработени.
Се надеваме дека со Ваша помош оваа приказна ќе продолжи.

Бидете дел од нашата приказна!

 
 

/ Потребни квалификации

  • Возачка дозвола Б категорија
  • Претходно работно искуство ќе се смета за предност
  • Комуникативност, колегијалност, самоиницијатива.

Локација: Скопје

АПЛИЦИРАЈТЕ ПРЕКУ ПОЛЕТО
​БРЗА АПЛИКАЦИЈА!

/ Работни задачи

  • Превоз и истовар на роба до крајна дестинација

/ Ние нудиме

Работно време: понеделник до петок од 08:00 до 15:00, секоја втора сабота од 08:00 до 16:00

Почетна плата: 32.000ден

 

КОНТАКТ ТЕЛЕФОНИ: 
(02) 3079 284 
(02) 6121 529  
​(02) 6090 231

www.daka.com.mk

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде