Vrabotuvanje.com - Возач на виљушкар - Скопје - СЕТЕК Се од Техника ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Возач на виљушкар

Скопје

Рок за пријавување:

  • СЕТЕК Се од Техника ДООЕЛ Скопје

Поради потреба од нов кадар во Скопје, СЕТЕК СЕ ОД ТЕХНИКА ДОО СКОПЈЕ распишува конкурс за работа:

ВОЗАЧ НА ВИЉУШКАР

Ви нудиме вработување и можност за професионална надградба и напредување.
Ве покануваме да станете дел на нашиот тим.

Локација: Ул. 1523 Бр.1 СЕТЕК магацин


Одговорности и задачи:
  • Истовар на стока со виљушкар 
  • Местење на стоката на сталажи во магацинските простории.
 
Потребни квалификации:
  • ССС
  • Работно искуство ќе се смета за предност
  • Задолжително поседување лиценца за управување со виљушкар 

Сите заинтересирани кандидати треба да го достават своето CV преку полето Брза Апликација со наслов на огласот “ВИЉУШКАРИСТ”.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сообраќај и Транспорт изнесува 24.623 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде